SYMBOLIKA

Logo mojej firmy to drzewo. Jest ono symbolem obrazującym cykl przyrody jak i koło zmian jakie następują po sobie w psychoterapii.

Cały czas uczestniczymy w procesie przemijania i drzewo w logo idealnie odzwierciedla to, co pokazuje pacjentowi w psychoterapii.

Drzewo obrazuje też upływający czas, zmieniające się pory roku, połączenie korzeni i konarów. Symbol nas samych podczas różnych zmian w naszym życiu.

Na podstawie drzewa możemy popatrzeć na przekrój w jakim ono funkcjonuje w ciągu całego roku kalendarzowego, ale też na liczbę przybywających słojów.

Profilaktyka dla mnie to oddziaływanie na drzewo już od jego korzeni, bo to od nich wszystko się zaczyna a działania profilaktyczne dają ogromne możliwości wpływania na to co wydarzy się w przyszłości.

Co w tym najpiękniejsze tak naprawdę w każdym momencie mamy wpływ na to co będziemy robić z naszym życiem.

logo kopia

Drzewo przypomina mi etapy zmian, których jestem świadkiem podczas psychoterapii. Wszystko co robimy z pacjentem w gabinecie jest czymś ruchomym, nie ma momentów zatrzymania. Nawet jeżeli pacjent ma wrażenie, że tkwi w miejscu, to różne procesy w nim zachodzą.

Drzewo symbolizuje życie, a psychoterapia i profilaktyka pomagają to życie ODZYSKAĆ, odnajdując SIEBIE